Czyszczenie Kanap, sof, foteli

Profesjonalnie, wysokiej jakosci środkami czyszczącymi.

Czesław Czyści

Czyszczenie Kanap, sof, foteli

Za pomocą maszyn i specjalnych, delikatnych środków piorących firmy Prochem wyczyścimy Wasze ulubione pufy, fotele, krzesła w jadalni, sofy, wersalki, otomany, a także zdobiące je poduszki.

Maszyna piorąca dzięki wysokiemu ciśnieniu ssania nie zalewa drewnianych elementów mebla, a co za tym idzie nie niszczy go. Już 6 godzin po wizycie naszego pracownika będziecie mogli rozkoszować się wygodą swoich ulubionych, tapicerowanych mebli. Bez bakterii, grzybów, plam po winie, szybko, tanio i skutecznie Wasze ukochane fotele i sofy odzyskają dawny blask! Wystarczy skontaktować się z pracownikami firmy Czesław Czyści.

Wygodna kanapa, to czysta kanapa. Plamy po winie, soku, przyklejona guma do żucia, resztki obiadów i sosów, oto na co codziennie narażone są nasze ukochane sofy i fotele. Pobrudziłeś tapicerkę jedząc obiad lub malując paznokcie? Nie kupuj nowych mebli, tylko zadzwoń do naszej firmy! Szczęśliwie, pracownicy firmy Czesław Czyści potrafią sobie poradzić także z plamami na tapicerowanych meblach!

  • Gwarancja zadowolenia
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Najwyższej jakości środki czyszczące
  • Profesjonalizm

Zadzwoń:

505 666 610

...
Czesław Czyści

Dywany, wykładziny

Nasi wykwalifikowani pracownicy za pomocą maszyn piorących wyciągną z Waszych wykładzin najgłębiej zalegające brud..

Tapicerka Meblowa

Czesław Czyści potrafi sobie poradzić także z plamami na tapicerowanych meblach.

Tapicerka samochodowa

Oferujemy skuteczne i szybkie czyszczenie całej tapicerki samochodowej lub wybranych elementów.

Czyszczenie to nasza pasja

Mamy 20 lat
doświadczenia

Korzystając z usług firmy Czesław Czyści, możecie mieć pewność, że Wasze mieszkania, biura, samochody, elewacje, dywany i wykładziny zostaną rzetelnie wyczyszczone i odświeżone przez naszych wykwalifikowanych pracowników.

Wieloletnie doświadczenie Czesław Czyści w czyszczeniu i sprzątaniu pomogło nam w stworzeniu renomy firmy. Dbając o nasze dobre imię oferujemy profesjonalne i skuteczne usługi w najniższych cenach!

Top