Pranie Dywanów, Wykładzin

Profesjonalnie, wysokiej jakosci środkami czyszczącymi.

Czesław Czyści

Pranie Dywanów, Wykładzin

Te cieszące oko oraz tłumiące dźwięk kroków, elementy wyposażenia potrzebują skutecznej konserwacji, którą może Wam zaoferować firma Czesław Czyści.

Nasi wykwalifikowani pracownicy za pomocą maszyn piorących wyciągną z Waszych wykładzin najgłębiej zalegające brud. Zredukują ilość roztoczy, pozbędą się sierści zwierząt, która zaplątała się w dywanowe włókna, a także pozbędą się pleśni i bakterii, których kolonie ukrywają się wewnątrz chodników.

Technika prania za pomocą maszyny z pompą ssącą, pod wysokim ciśnieniem wywabia różnorakie plamy. Pozostałości jedzenia, rozlane wino, oleje, gumy do żucia, a nawet farby, znikną z powierzchni Waszych dywanów, dzięki specjalnym detergentom firmy Prochem. Po wizycie naszego pracownika, już w dwie godziny po praniu dywanu, będziecie mogli w pełni cieszyć się z jego czystości i piękna.

Co więcej możecie mieć pewność, że włókna Waszych chodników lub wykładzin będą odświeżone i zabezpieczone przed kolejnymi zabrudzeniami, a także nie ulegną zniszczeniu poprzez zafarbowanie. 6. Wykładzin biurowych o każdej powierzchni Skutecznie i tanio, doprowadzimy wygląda Waszych dywanów do świetności!

  • Gwarancja zadowolenia
  • Wieloletnie doświadczenie
  • Najwyższej jakości środki czyszczące
  • Profesjonalizm

Zadzwoń:

505 666 610

...
Czesław Czyści

Dywany, wykładziny

Nasi wykwalifikowani pracownicy za pomocą maszyn piorących wyciągną z Waszych wykładzin najgłębiej zalegające brud..

Tapicerka Meblowa

Czesław Czyści potrafi sobie poradzić także z plamami na tapicerowanych meblach.

Tapicerka samochodowa

Oferujemy skuteczne i szybkie czyszczenie całej tapicerki samochodowej lub wybranych elementów.

Czyszczenie to nasza pasja

Mamy 20 lat
doświadczenia

Korzystając z usług firmy Czesław Czyści, możecie mieć pewność, że Wasze mieszkania, biura, samochody, elewacje, dywany i wykładziny zostaną rzetelnie wyczyszczone i odświeżone przez naszych wykwalifikowanych pracowników.

Wieloletnie doświadczenie Czesław Czyści w czyszczeniu i sprzątaniu pomogło nam w stworzeniu renomy firmy. Dbając o nasze dobre imię oferujemy profesjonalne i skuteczne usługi w najniższych cenach!

Top